SOFT front carrier - přední látkové nosítko/taška, 22 x 20 x 60 cm, světlešedá/mátová (max. 5kg)

Kód: 28948

EAN: 4047974289488

Pro zobrazení cen se přihlašte.

Barevné varianty

Popis produktu

  • pro optimální kontakt s domácím mazlíčkem při přenášení
  • s horním vstupním otvorem
  • s integrovaným krátkým vodítkem
  • materiál: polyester, bavlna
  • rozměr: 22 × 20 × 60 cm
  • max. nosnost: 5 kg
  • barva: světle šedá/máta

Takto navržené nosítko je vhodné pro malé mazlíčky a nabízí alternativu k tradičním metodám přepravy a možnost zvíře bezpečně poponést v místech, které to vyžadují nebo v případě, kdy je unavené.

Látkové nosítko SOFT front carrier je typ nosítka, který je designován s myšlenkou na maximální pohodlí a bezpečnost zvířete. 

Velkým přínosem nosítka je, že umožňuje neustálý kontakt mezi majitelem a mazlíčkem. Těsná blízkost a možnost vzájemného vidění působí uklidňujícím dojmem na zvíře, které se tak může cítit bezpečně i v neznámém prostředí nebo situaci, která by ho jinak mohla stresovat.

Nosítko je vybaveno horním vstupním otvorem, což zjednodušuje umisťování zvířete dovnitř. Horní otvor je ideální pro pohodlné a šetrné vkládání mazlíčka do nosítka, což je zvláště výhodné u neklidných nebo nervózních zvířat.

Další významnou vlastností tohoto nosítka je integrované krátké vodítko. Tento prvek zvyšuje bezpečnost přenášeného mazlíčka tím, že zabraňuje jeho náhlému vyskočení. 

Využití nosítka nabízí řadu výhod jak pro zvíře, tak pro majitele. Zvíře pociťuje méně stresu díky blízkosti a neustálému kontaktu s majitelem, zatímco majitel může mít zvíře pod stálým dohledem, což mu umožňuje rychle reagovat na jakékoli změny v chování nebo potřeby mazlíčka.

Parametry

Počet ks v obchodním balení 1 ks
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít