TOP-FIX supersavý ručník 50 x 60 cm

Kód: 2350

EAN: 4011905023373

Pro zobrazení cen se přihlašte.

Popis produktu

prát v pračce na 60°C
  • vhodný také pro koně
  • lze prát v pračce na 60 °C
  • materiál: mikrovlákno
  • rozměry: 50 × 60 cm
  • barva: šedá

TOP-FIX supersavý ručník byl speciálně navržen s důrazem na vysokou absorpční schopnost, což znamená, že je schopen rychle a efektivně vsáknout vodu ze srsti zvířete. Díky této vlastnosti se stává neocenitelným pomocníkem nejen po koupání psa, ale je rovněž velmi praktický po deštivých procházkách, kdy se pes vrací domů mokrý a potřebuje být rychle usušen.

Materiál, z něhož je ručník vyroben, je navíc velmi jemný a šetrný k srsti, což zaručuje, že použití ručníku je pro zvíře pohodlné a nedráždí jeho kůži. 

Uživatelé ocení, že i přes svou savost je ručník snadno udržovatelný a rychle schne. Ručník a lze jej prát v pračce na 60 °C, což značně zjednodušuje jeho další používání.

Kromě péče o psy, lze TOP-FIX supersavý ručník využít i pro péči o koně. Jeho univerzálnost a výkonnost jsou přínosné v mnoha situacích, ať už se jedná o odstranění vlhkosti po vyjížďce nebo o rychlé osušení po koupeli, což může být obzvláště užitečné v chladnějším počasí, kdy je důležité zvíře rychle usušit a tím mu zajistit komfort a zamezit možnému prochladnutí.

Parametry

Barva šedá
Počet ks v obchodním balení 3 ks
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít