OBT Senior/Weight Management Cat Chicken

Kód: 

EAN: 

Pro zobrazení cen se přihlašte.

Vyberte hmotnost krmení OBT

Popis produktu

OVEN-Baked TRADITION Cat Senior Chicken je kompletní pečené krmivo pro starší kočky s kuřecím masem.

OVEN-BAKED TRADITION - pomalu pečená krmiva, vyráběná v kanadské rodinné firmě, nabízejí neodolatelné chutě a výjimečné výživové hodnoty.

 Všechny naše recepty prochází procesem pomalého pečení v extra dlouhé troubě v malých porcích, to vše pro zachování maximální kvality a čerstvosti – jako byste si připravovali pokrm pro sebe doma.

Jako hlavní ingredienci obsahují recepty vždy skutečné maso získávané z vybraných farem. Ať už zvolíte kuřecí, jehněčí, kozí, krůtí nebo rybí maso, čerstvost a kvalita masa je vždy nekompromisní.

Naše receptury obsahují také šťavnaté ovoce a zeleninu, jako jsou sladké brambory, jablka, borůvky, banány, špenát, brokolice, dýně a brusinky (jmenujeme jen některé z nich), které kočkám poskytují základní živiny nutné k dlouhému a zdravému životu.

Abychom uspokojili výživové potřeby koček komplexně, obohatili jsme krmiva také vitamíny, minerály a celozrnnými obilovinami (ječmen, oves, žito, lněné semínko), které si sami meleme, abychom optimalizovali jejich prospěšnost.

Na zdraví koček nám záleží stejně jako vám, a proto žádná receptura NEobsahuje hormony, antibiotika, umělá dochucovadla ani konzervační látky.

  • Složení: kuře (23,5 % čerstvé kuře, 19,4 % sušené kuře), loupaný ječmen, hnědá rýže, čerstvá kuřecí játra, řepné řízky, pivovarské kvasnice, dýně, čerstvé rybí maso, brusinky, kanolový olej, špenát, lososový olej, lněná semínka, jablka, banány , borůvky, brokolice, mořské řasy, sladké brambory, glukosamin hydrochlorid, extrakt z Yucca schidigera, inulin, ananas, chondroitin sulfát, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z rozmarýnu
  • Analytické složky: bílkoviny 28,0 %, tuky 9,0 %, hrubá vláknina 4,0 %, hrubý popel 7,5 %, vápník 1,25 %, fosfor 0,75 %, hořčík 0,1 %, draslík 0,75 %, sodík 0,2 %, omega-3 0,1 %, omega-6 1,2 %, glukosamin 500 mg/kg, chondroitin sulfát 400 mg/kg
  • Doplňkové látky na kg (nutriční doplňkové látky): vitamin A (retinol acetát) 10 000 IU, vitamin D3 (cholekalciferol) 750 IU, vitamin E 230 mg, taurin 1 000 mg, zinek (jako chelát zinku aminokyselin n-hydrát) 160 mg, mangan (jako chelát manganu aminokyselin n-hydrát) 80 mg, železo (jako monohydrát síranu železnatého) 70,13 mg, zinek (jako monohydrát síranu zinečnatého) 68,4 mg, měď (jako chelát mědi (II) aminokyselin n-hydrát) 40 mg, měď (jako pentahydrát síranu měďnatého (II)) 13,5 mg, mangan (jako monohydrát síranu manganatého) 6,848 mg, jod (jako jodičnan vápenatý bezvodý) 1,664 mg, selen (jako siřičitan sodný) 0,0027 mg.,antioxidanty, kyselina citronová

INULIN působí na imunitní, kardiovaskulární a trávicí systém a má pozoruhodné přednosti při udržování zdravé hmotnosti a léčbě obezity.

GLUKOSAMIN HYDROCHLORID A CHONDROITIN SULFÁT hraje klíčovou roli při udržování celistvosti chrupavek všech kloubů.

DÝNĚ je bohatá na esenciální mastné kyseliny a antioxidanty, skvěle působí na celkově zdravou kůži a srst, podporuje zdraví močových cest. Je také vynikajícím zdrojem vitaminu A, betakarotenu, draslíku i železa a pomáhá snižovat riziko vzniku rakoviny.

JABLKO má pro zdraví vašich domácích mazlíčků mnoho výhod. Toto chutné a zdravé ovoce, které bojuje proti nemocem, je plnohodnotným zdrojem živin, obsahuje vlákninu, vitaminy A a C a antioxidanty. Jako bonus mohou jablka pomoci udržet zuby vašich mazlíčků čisté a dech svěží.

BORŮVKY kromě toho, že jsou zásobárnou antioxidantů, obsahují borůvky také vlákninu a vitaminy C a K. Tyto živiny podporují imunitní systém a přispívají k celkovému zdraví vašeho zvířete.

BRUSINKY pomáhají předcházet infekcím močových cest a jsou dobrým zdrojem vitaminu C, spolu s antioxidačními vlastnosti.

ŠPENÁT je velmi bohatý na vlákninu, podporuje trávení a je neuvěřitelně bohatý na živiny. Obsahuje velké množství železa a hořčíku a také nezbytné vitaminy A, C a E.

BANÁNY jsou plné draslíku i vitaminu C. Jsou také dobrým zdrojem vitaminu B6, draslíku, hořčíku, vitaminu C, vlákniny, biotinu a mědi, které jsou prospěšné celkovému zdraví vašich domácích mazlíčků a pomáhají posilovat imunitní systém, doplňovat elektrolyty a podporovat zdraví kůže a srsti.

 SLADKÉ BRAMBORY jsou vynikajícím zdrojem vitaminu A, který podporuje zdravou kůži, srst, oči, nervy a svaly. Sladké brambory jsou také bohatým zdrojem vitaminů A, C, B6, draslíku, vápníku a železa, a to jmenujeme jen některé z nich.

Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít