KIDDOG uzená jehněčí nožka (8 ks/bal.)

Kód: A04249

EAN: 8596410042492

Pro zobrazení cen se přihlašte.

Popis produktu

  • pamlsek pro psy
  • s jehněčím
  • obsah balení: 8 ks

Představujeme Vám KIDDOG Uzenou Jehněčí Nožku – dokonalý pamlsek pro Vašeho psa, který si zamiluje na první kousnutí! Tento neodolatelný pamlsek pro psy je vyroben ze 100% přírodního jehněčího masa, pečlivě uzeného a baleného v praktickém balení po 8 kusech.

Jakmile Váš pes ochutná tuto lahodnou nožku, nebude chtít nic jiného a Vy se stanete hrdinou v jeho očích. Pečlivě zpracované jehněčí maso poskytuje zdravý a chutný zdroj bílkovin a energii pro Vašeho čtyřnohého kamaráda.

Dejte svému psovi to nejlepší s KIDDOG Uzenou Jehněčí Nožkou a podpořte jeho aktivní životní styl, zdraví a štěstí. Nenechte ho čekat ani minutu déle na tento nezapomenutelný gurmánský zážitek!

5 benefitů tohoto produktu:

1. Chutný a zdravý pamlsek: KIDDOG Uzená Jehněčí Nožka je vyrobena z 100% přírodního jehněčího masa, které poskytuje Vašemu psovi vynikající zdroj bílkovin a energie.
2. Lahodná uzená chuť: Pečlivě uzený proces přidává k masu jedinečnou a neodolatelnou chuť, kterou si Váš pes okamžitě zamiluje.
3. Podpora zdravých kloubů a svalů: Jehněčí maso obsahuje esenciální živiny, jako jsou vitaminy, minerály a aminokyseliny, které podporují zdravý růst a regeneraci tkání.
4. Praktické balení: KIDDOG Uzená Jehněčí Nožka je balena v praktickém 8ks balení – skvělý pamlsek pro psy na cesty, trénink nebo jako odměna za dobře vykonanou práci!
5. Spokojenost psa i majitele: Tento chutný pamlsek udělá radost nejen Vašemu psovi, ale i Vám – díky širokému úsměvu štastného čtyřnohého kamaráda!

Nenechte svého psa čekat ani minutu déle! Objednejte KIDDOG Uzenou Jehněčí Nožku ještě dnes a dopřejte mu ten nejchutnější a nejzdravější pamlsek, který si zaslouží!

Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít