Vodítko CAVO kulaté prodlužovací - les/jablko

Kód: 

EAN: 

Pro zobrazení cen se přihlašte.

Vyberte velikost vodítka CAVO přepínací

Barevné varianty

Popis produktu

  • dokola tkaný popruhový pásek
  • 3 stupně nastavení
  • materiál:  nylon

Vodítko je vyrobené z velmi příjemného a odolného nylonu, což ho činí ideální volbou pro dlouhodobé použití. Nylon je známý svou pevností a odolností vůči poškození.

Vodítko CAVO má speciální pletení. Toto pletení není jen estetický prvek, ale přidává vodítku pružnost, čímž zajišťuje, že vodítko nebude příliš tuhé nebo obtížné k manipulaci. Pružnost vodítka také přináší odlehčení v tahu, což je pro majitele psa velmi důležité. Vodítko tak lépe absorbuje nárazy a pohyby psa a chrání tak majitele před náhlím trhnutím.

Další výhodou vodítka CAVO je jeho prodlužovací funkce. Toto vodítko můžete nastavit až na tři různé délky, to je skvělé pro různé situace. Můžete ho například zkrátit, když jdete po rušné ulici a potřebujete mít svého psa blízko sebe, nebo ho prodloužit, když jste na otevřeném prostranství a chcete dát svému psovi více volnosti.

Vodítko pro psa CAVO je produkt, který je promyšlený a vytvořený tak, aby spojoval funkčnost a pohodlí.

Vodítko CAVO v kombinaci odstínů zelené. Tmavě zelená barva dodává vodítku na praktičnosti, výrazně zelená barva je dobře vidět i v horších světelných podmínkách.

Parametry

Počet ks v obchodním balení 1 ks
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít