OBT Adult DOG Grain Free Goat All Breeds

Kód: 

EAN: 

Pro zobrazení cen se přihlašte.

Vyberte hmotnost krmení OBT

Popis produktu

OBT Adult DOG Goat All Breeds  je kompletní krmivo BEZ obilovin pro psy všech plemen s kozím a vepřovým masem.

Pečené z KOZÍHO MASA

Receptury Oven-Baked Tradition GRAIN-FREE neobsahují žádné obilné produkty a sestávají z většího množství živočišných bílkovin než většina ostatních výrobků nabízených na trhu. Tyto bílkoviny pochází z čerstvého masa, obsahujícího esenciální aminokyseliny, které podporují zdraví a vitalitu. Studie ukazují, že psi lépe reagují na bílkoviny a tuky z masa, které jsou pro ně snadněji vstřebatelné a stravitelné.

Receptury Oven-Baked Tradition GRAIN-FREE vyhovují všem plemenům psů, jsou vhodná pro všechna jejich stádia života, rovněž bez rozdílů životního stylu. Složky jsou vybírány s velkou pečlivostí, aby bylo možné získat ideální a funkční recepturu, která splňuje četné specifické potřeby vašeho psa. Výběrem krmiva Oven-Baked Tradition GRAIN-FREE získá váš pes vše, co potřebuje, a to bez jakýchkoliv kompromisů.

OVEN-BAKED TRADITION - pomalu pečená krmiva, vyráběná v kanadské rodinné firmě, nabízejí neodolatelné chutě a výjimečné výživové hodnoty.

Všechny naše recepty prochází procesem pomalého pečení v extra dlouhé troubě v malých porcích, to vše pro zachování maximální kvality a čerstvosti – jako byste si připravovali pokrm pro sebe doma. Zvláštní pozornost věnujeme vyváženosti minerálů a vitamínů v každé z našich receptur, abychom pomohli udržet zdraví a kondici vašich psů. 

Naše receptury obsahují také šťavnaté ovoce a zeleninu, jako jsou sladké brambory, jablka, borůvky, banány, špenát, brokolice, dýně a brusinky (jmenujeme jen některé z nich), které psům poskytují základní živiny nutné k dlouhému a zdravému životu.

Na zdraví psů nám záleží stejně jako vám, a proto žádná receptura NEobsahuje hormony, antibiotika, umělá dochucovadla ani konzervační látky.

  • Složení: kozí maso (9,6 % kozího masa, 8,0 % sušeného kozího masa, 4,3 % kozích jater, 4,2 % kozích srdcí), sušená vejce, vepřové maso (4,8 % čerstvého vepřového, 4,2 % vepřových jater), čočka, tapioka, brambory, batáty, sušené jehněčí maso, lněná semínka, krůtí maso, sušené kachní maso, bio konopná semínka, miscanthus tráva, sůl, kanolový olej, lososový olej, bio naklíčený hrách, bio naklíčená čočka, bio naklíčená lněná semínka, bio naklíčená dýňová semínka, inulin, špenát, výtažek z juky schidigera, prášek z vaječných skořápek, slávka zelenoústá, výtažek ze zeleného čaje, kurkuma, jablka, banány, borůvky, brokolice, brusinky, mořské řasy (Schizochytrium sp., zdroj DHA), výtažek z rozmarýnu
  • Analytické složky:  bílkoviny 26,0 %, tuky 15,0 %, hrubá vláknina 4,0 %, hrubý popel 7,7 %, vápník 1,65 %, fosfor 1,0 %, draslík 0,65 %, sodík 0,32 %, omega-3 1,0 %, omega-6 2,0 %, kyselina dokosahexaenová (DHA) 0,08 %
  • Doplňkové látky na kg (nutriční doplňkové látky): vitaminy: Vitamín E 160 mg. Technologické doplňkové látky: Antioxidanty, kyselina citronová

INULIN působí na imunitní, kardiovaskulární a trávicí systém a má pozoruhodné přednosti při udržování zdravé hmotnosti a léčbě obezity.

JABLKO má pro zdraví vašich domácích mazlíčků mnoho výhod. Toto chutné a zdravé ovoce, které bojuje proti nemocem, je plnohodnotným zdrojem živin, obsahuje vlákninu, vitaminy A a C a antioxidanty. Jako bonus mohou jablka pomoci udržet zuby vašich mazlíčků čisté a dech svěží.

ŠPENÁT je velmi bohatý na vlákninu, podporuje trávení a je neuvěřitelně bohatý na živiny. Obsahuje velké množství železa a hořčíku a také nezbytné vitaminy A, C a E.

BANÁNY jsou plné draslíku i vitaminu C. Jsou také dobrým zdrojem vitaminu B6, draslíku, hořčíku, vitaminu C, vlákniny, biotinu a mědi, které jsou prospěšné celkovému zdraví vašich domácích mazlíčků a pomáhají posilovat imunitní systém, doplňovat elektrolyty a podporovat zdraví kůže a srsti.

BRUSINKY pomáhají předcházet infekcím močových cest a jsou dobrým zdrojem vitaminu C, spolu s antioxidačními vlastnosti.

BORŮVKY kromě toho, že jsou zásobárnou antioxidantů, obsahují borůvky také vlákninu a vitaminy C a K. Tyto živiny podporují imunitní systém a přispívají k celkovému zdraví vašeho zvířete.

Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít