OBT Adult Cat Fish

Kód: 

EAN: 

Pro zobrazení cen se přihlašte.

Vyberte hmotnost krmení OBT

Popis produktu

OVEN-Baked TRADITION Cat Adult Fish je kompletní pečené krmivo pro kočky všech věkových kategorií  z čerstvého rybího masa.

OVEN-BAKED TRADITION - pomalu pečená krmiva, vyráběná v kanadské rodinné firmě, nabízejí neodolatelné chutě a výjimečné výživové hodnoty.

 Všechny naše recepty prochází procesem pomalého pečení v extra dlouhé troubě v malých porcích, to vše pro zachování maximální kvality a čerstvosti – jako byste si připravovali pokrm pro sebe doma.

Jako hlavní ingredienci obsahují recepty vždy skutečné maso získávané z vybraných farem. Ať už zvolíte kuřecí, jehněčí, kozí, krůtí nebo rybí maso, čerstvost a kvalita masa je vždy nekompromisní.

Naše receptury obsahují také šťavnaté ovoce a zeleninu, jako jsou sladké brambory, jablka, borůvky, banány, špenát, brokolice, dýně a brusinky (jmenujeme jen některé z nich), které kočkám poskytují základní živiny nutné k dlouhému a zdravému životu.

Abychom uspokojili výživové potřeby koček komplexně, obohatili jsme krmiva také vitamíny, minerály a celozrnnými obilovinami (ječmen, oves, žito, lněné semínko), které si sami meleme, abychom optimalizovali jejich prospěšnost.

Na zdraví koček nám záleží stejně jako vám, a proto žádná receptura NEobsahuje hormony, antibiotika, umělá dochucovadla ani konzervační látky.

  • Složení: rybí maso (28,0 % čerstvé rybí maso, 16,28 % sušené rybí maso), oves, ječné kroupy, hnědá rýže, kanolový olej, řepné řízky, pivovarské kvasnice, dýně, lněné semínko, mrkev, batáty, jablka, borůvky, špenát, lososový olej, inulin, brusinky, ananas, výtažek ze zeleného čaje, řasy, chondroitin sulfát, glukosamin hydrochlorid, petržel, výtažek z rostliny Yucca schidigera, výtažek z rozmarýnu
  • Analytické složky: bílkoviny 27,0 %, tuky 14,0 %, hrubá vláknina 4,0 %, hrubý popel 7,65 %, vápník 0,8 %, fosfor 0,75 %, hořčík 0,1 %, draslík 0,75 %, sodík 0,2 %, omega-3 1,0 %, omega-6 2,0 %, glukosamin 100 mg/kg, chondroitin sulfát 100 mg/ kg
  • Doplňkové látky na kg (nutriční doplňkové látky):  vitamin A (retinol acetát) 10 000 IU, vitamin D3 (cholekalciferol) 750 IU, vitamin E 150 mg, taurin 1 000 mg, železo (jako monohydrát síranu železnatého) 70,13 mg, zinek (jako monohydrát síranu zinečnatého) 68,4 mg, mangan (jako monohydrát síranu manganatého) 6,848 mg, měď (jako pentahydrát síranu měďnatého (II)) 13,5 mg, selen (jako siřičitan sodný) 0,0027 mg, jod (jako jodičnan vápenatý bezvodý) 1,664 mg, antioxidanty, kyselina citronová

INULIN působí na imunitní, kardiovaskulární a trávicí systém a má pozoruhodné přednosti při udržování zdravé hmotnosti a léčbě obezity.

GLUKOSAMIN HYDROCHLORID A CHONDROITIN SULFÁT hraje klíčovou roli při udržování celistvosti chrupavek všech kloubů.

DÝNĚ je bohatá na esenciální mastné kyseliny a antioxidanty, skvěle působí na celkově zdravou kůži a srst, podporuje zdraví močových cest. Je také vynikajícím zdrojem vitaminu A, betakarotenu, draslíku i železa a pomáhá snižovat riziko vzniku rakoviny.

BETA-KAROTEN svým vysokým obsahem vitaminu A poskytuje řadu výživových výhod. Kromě podpory zdraví očí se podílí na udržení prospívajícího imunitního systému imunitního systému a zdravé kůže i srsti. Je silným antioxidantem a imuno modulátorem.

ABLKO má pro zdraví vašich domácích mazlíčků mnoho výhod. Toto chutné a zdravé ovoce, které bojuje proti nemocem, je plnohodnotným zdrojem živin, obsahuje vlákninu, vitaminy A a C a antioxidanty. Jako bonus mohou jablka pomoci udržet zuby vašich mazlíčků čisté a dech svěží.

BORŮVKY kromě toho, že jsou zásobárnou antioxidantů, obsahují borůvky také vlákninu a vitaminy C a K. Tyto živiny podporují imunitní systém a přispívají k celkovému zdraví vašeho zvířete.

ŠPENÁT je velmi bohatý na vlákninu, podporuje trávení a je neuvěřitelně bohatý na živiny. Obsahuje velké množství železa a hořčíku a také nezbytné vitaminy A, C a E.

 SLADKÉ BRAMBORY - batáty jsou vynikajícím zdrojem vitaminu A, který podporuje zdravou kůži, srst, oči, nervy a svaly. Sladké brambory jsou také bohatým zdrojem vitaminů A, C, B6, draslíku, vápníku a železa, a to jmenujeme jen některé z nich.

Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít