Obojek SOFTLINE ELEGANCE extra široký - černá/grafit DOPRODEJ

Kód: 

EAN: 

Pro zobrazení cen se přihlašte.

Vyberte velikost obojku SOFTLINE ELEGANCE

Popis produktu

  • extra široký
  • plynule nastavitelný popruhový pásek
  • dvouvrstvý (podšívka)
  • optimální rozložení tlaku
  • s měkkým polstrováním
  • barva: černá/grafit

Obojek SOFTLINE ELEGANCE je charakteristický svou extra šířkou. To znamená, že nepředstavuje pouze funkční prvek, ale rovněž i elegantní doplněk, který dodává psu určitou dávku noblesy. Obojek je navržen tak, aby působil elegantně a zároveň poskytoval maximální pohodlí pro Vašeho psa.

Důležitou součástí obojku je plynule nastavitelný popruhový pásek. Tento prvek je zcela zásadní pro jeho praktické využití. Díky této vlastnosti lze obojek přizpůsobit tak, aby dokonale sedl na krk vašeho psa, aniž by ho jakkoliv omezoval či dráždil. Obojek se dá snadno a rychle upravit, což zaručuje, že bude vždy přesně odpovídat individuálním potřebám a velikosti vašeho psa.

Dalším významným rysem obojku SOFTLINE ELEGANCE jsou dvě vrstvy. Vrchní část v černé a grafitové barvě, podšívkou v barvě grafitu. Tyto vrstvy jsou proložené měkkým polstrováním. Díky tomu je obojek nejen mimořádně odolný, ale také příjemný a pohodlný pro nošení.

Výhodou širokého obojku je optimálním rozložením tlaku. To znamená, že jakýkoliv tlak, který se při nošení obojku vytváří, je rovnoměrně rozložen po celé jeho délce. 

Parametry

Počet ks v obchodním balení 1 ks
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít