MONGE NATURAL kapsička tuňák v želé pro kočky 80 g

Kód: A83133

EAN: 8009470006873

Pro zobrazení cen se přihlašte.

Popis produktu

  • zcela přírodní, snadno stravitelná čerstvá směs masa tuňáka znamenité kvality s želé pro výživu dospělých zdravých koček

Kapsičky Monge Natural pečují o srst a kůži Vaší kočky, přičemž dbají na udržení její správné tělesné váhy. Maso obsažené v každé kapsičce je šťavnatá a chutná svačina, na které si Vaše kočka s radostí smlsne. I z tohoto důvodu se doporučuje jak kočkám vybíravým, tak zotavujícím se z nechutenství. Hned po otevření kapsičky oceníte vůni čerstvě zpracovaného masa a vzhled jídla samotného. Jedná se o ideální doplněk stravy od italského výrobce garantujícího vynikající kvalitu.

Směs obsahuje nenasycené mastné kyseliny jako Omega-3, proslulá svým pozitivním vlivem na běh cévní soustavy. Naopak v minimální míře jsou přítomny kyseliny nasycené, což jen prospívá liniím kočky. Vše je obohaceno o vitamín E, důležitý antioxidant chránící buněčné membrány před poškozením volnými radikály.

Produkt si zachová svou čerstvost až do otevření díky kvalitní aluminiové pečeti. Praktickou kapsičku přitom snadno otevřete kdekoli a kdykoli bez použití jakéhokoli nástroje.

Doporučenná denní dávka je pouze orientační a musí být přizpůsobena individuálnímu zvířeti podle jeho věku, aktivity, teploty prostředí atd.

  • složení: tuňák 50,0%, vitamín E, fruktooligosacharidy (FOS), želé, minerály aj. 
  • analytické složení: Vlhkost 82,0%, Bílkoviny 13,0%, Tuky 1,0%, Vláknina 1,0%, Popel 2%
  • hmotnost: 80 g

Parametry

Počet ks v obchodním balení 24 ks
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít