AKCE! ZA 10 kg OVEN-BAKED Tradition TRIČKO ZDARMA

Za každých 10 kg OBT tričko zdarma

Při koupi minimálně 10 kg  OVEN-BAKED Tradition dostane zákazník jako dárek stylové tričko.

Akce začíná 22. dubna a potrvá až do doby, než se vyčerpají zásoby.

OVEN-BAKED Tradition

Jste na správném místě, pokud hledáte krmivo, které není jen náhodnou směsí ingrediencí, ale výsledkem péče, odbornosti a lásky k vašim domácím mazlíčkům. Představujeme vám OVEN-BAKED TRADITION™ - revoluční krmivo, které vám a vašemu zvířátku přinese řadu výhod!
OVEN-BAKED TRADITION™ je nejen granulované krmivo. Je to produkt, který se vyrábí pomalým pečením při nízké teplotě v 50 metrů dlouhé peci, což je výrazně odlišné od běžných extrudovaných krmiv, která najdete na trhu. Tímto způsobem můžeme do receptury zařadit bezkonkurečně větší podíl čerstvého masa a zvýraznit tak všechny vůně a chutě. 
Naším cílem je nejen naplnit misky našich čtyřnohých přátel, ale také zajistit, aby jejich strava byla co nejkvalitnější. Proto v našem krmivu najdete snadno stravitelné suroviny a zachováme integritu zdrojů bílkovin a základních vitamínů. 
OVEN-BAKED TRADITION™ není jen o nutriční hodnotě. Granule tohoto krmiva jsou o 20 % hustější než běžné granule, což znamená, že i menší dávka tohoto krmiva dokonale zasytí vaše zvíře. Ušetříte nejen peníze, ale také zjistíte, že vaše zvíře je sytější a šťastnější.

Zde je pět přesvědčivých důvodů, proč zvolit OVEN-BAKED TRADITION™:

  • Inovativní výrobní proces: Granule jsou pečené v peci místo obvyklé extruze, což zaručuje zachování všech nutričních hodnot, vůní a chutí.
  • Vysoce kvalitní suroviny: Používáme větší podíl čerstvého masa a snadno stravitelné suroviny.
  • Optimální nutriční hodnota: Zachováváme integritu zdrojů bílkovin a základních vitamínů pro optimální zdraví vašeho zvířete.
  • Vyšší hustota: Naše granule jsou o 20 % hustější, což znamená, že i menší dávka krmiva dokonale zasytí vaše zvíře.
  • Úspora peněz: Díky vyšší hustotě krmiva nebudete muset krmit tolik, takže ušetříte peníze.

Hlavní ingredienci OVEN-BAKED TRADITION™  tvoří maso z vybraných kanadských farem - kuřecí, jehněčí, kozí, krůtí, rybí - takže čerstvost a kvalita jsou vždy na prvním místě.
Ale to není vše. Naše recepty také obsahují šťavnaté ovoce a zeleninu, jako jsou sladké brambory, jablka, borůvky, banány, špenát, brokolice, dýně a brusinky. Každá z těchto ingrediencí přispívá k základním živinám, které vaši chlupatí přátelé potřebují pro dlouhý a zdravý život.
Chceme poskytnout kompletní péči o vaše mazlíčky, takže jsme naše krmivo obohatili o vitamíny, minerály a celozrnné obiloviny (ječmen, oves, žito, lněné semínko), které si sami meleme, aby byly co nejprospěšnější. Jistě vás potěší, že žádná z našich receptur neobsahuje hormony, antibiotika, umělá dochucovadla ani konzervační látky.

A L L & S M A L L B R E E D S

A L L & S M A L L B R E E D S GRAIN - FREE

COBRA GOAT, SEMI-MOIST, VEGAN

KRMIVO PRO KOČKY

Přihlášení zavřít