NOVINKA HipHop tenisový míč, který ve tmě svítí

Vážení milovníci psů a nadšenci pro noční hry, dovolte mi představit vám produkt, který se stane nepostradatelným doplňkem pro večerní aktivity s vaším čtyřnohým přítelem. 

Jedná se o unikátní neonový tenisový míč, jenž disponuje schopnostmi svítit ve tmě. Tento inovativní tenisový míč je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhodobou odolnost a bezpečnost při hře. Povrch míče má speciální fluorescenční vrstvu, která po nasvícení denním světlem či umělým zdrojem světla dokáže efektivně akumulovat energii. Po setmění pak tato energie postupně vyzařuje ve formě neonového světla a míč zůstává viditelný i v podmínkách, kdy je špatná viditelnost, či úplná tma. Ztráta míče za šera či tmy je s tímto produktem prakticky nemožná. Můžete tak bez obav hodit míč do vzdálenějších koutů vašeho dvora, parku či jiného venkovního prostoru, aniž byste se museli obávat, že jej nenajdete.

Fluorescenční vrstva míče neobsahuje žádné toxické látky, což zajišťuje bezpečnou zábavu pro vás i vašeho psího společníka. Můžete si tak být jisti, že při hře nedochází k žádnému riziku a pes není vystaven škodlivým látkám.

Přihlášení zavřít