NOVINKA KITTYMAX

Hrudkující a bezprašný bentonit!

KittyMax je bentonitové stelivo pro kočky, které bylo vyvinuto s myšlenkou na potřeby koček i jejich majitelů. KittyMax se může pochlubit vynikající absorpční schopností, která pomáhá udržet kočičí toaletu suchou a čistou. To je klíčové pro zdraví a pohodlí vaší kočky, ale také pro udržení vašeho domova bez zápachu

KittyMax má vynikající schopnost eliminovat zápach. Díky tomu máte jistotu, že vaše domácnost zůstane svěží a čistá, bez ohledu na to, kolik koček máte

KittyMax je navíc z 99,5 % bezprašné, což je výhodou nejen pro vás, ale především pro vaši kočku. Dýchací cesty vašeho mazlíčka zůstanou čisté a zdravé.

Jednou z nejlepších vlastností KittyMax je jeho super hrudkující schopnost. Jakmile dojde ke kontaktu s tekutinou, stelivo se okamžitě srazí do pevných hrudek, které lze snadno odstranit. Díky tomu je údržba kočičího záchodu rychlá a snadná.

KittyMax je vyrobeno z nejjemnějšího bílého bentonitu, který je 100% přírodní a šetrný k životnímu prostředí. 

KittyMax je také spotřebitelsky ekonomické. I přes své vynikající vlastnosti je stelivo cenově dostupné, takže si ho může dovolit každý milovník koček.

Přihlášení zavřít