Léto a zábava

Jak nejlépe zvládnout horké letní teploty a netahat při tom jazyk po zemi?

Nejdůležitější je mít dostatek pitné vody, která pomůže s hydratací Vašeho přehřátého kamaráda. Ideální jsou cestovní láhve na vodu a skládací misky, které jsou skladné a nezaberou Vám tolik místa.

V horkých letních dnech pomůže při ochlazení organismu chladící podložka nebo chladící pelíšek, který se položí na podlahu a pejsek si tak sám určí, jak dlouho se na podložce / pelíšku bude chtít chladit. Chladící šátek, vesta nebo chladící miska či hračka, bude také ideálním pomocníkem, při ochlazení.

Ideálním pomocníkem na ochlazení je také skládací bazén na zahradu. Tento bazén bude skvělou zábavou a pomocníkem při horkých letních dnech. Když bazén nebudete potřebovat, tak vypouštěcím ventilem vypustíte vodu, po usušení bazén složíte a uložíte na vhodné místo. Bazén Vám pak na zahradě nepřekáží a prostor můžete využít k dalším hrám.

Další skvělou zábavou jsou čluny na vodu, plavci vesty a plovoucí hračky. Můžete si vybrat opravdu z široké nabídky a užít si tak krásné okamžiky s Vašim čtyřnohým kamarádem.

Krásné léto přejeme!

Přihlášení zavřít