Bezpečnostní vesta, reflexní, neon žlutá

Kód: 

EAN: 

Pro zobrazení cen se přihlašte.

Vyberte velikost bezpečnostní vesty, reflex, neon žlutá

Popis produktu

odpuzující vodu
  • reflexní prvky umocňují dobrou viditelnost vašeho psa
  • bederní pás s přezkou, plynule nastavitelný s reflexním šitím
  • lze kombinovat s postrojem díky zipu v oblasti zad
  • nepromokavý materiál
  • podšité síťovinou
  • materiál: polyester  
  • barva: neonově žlutá

Bezpečnostní vesta pro psy zvyšuje viditelnost psa během nočních procházek nebo v podmínkách snížené viditelnosti.

Výrazná neonově žlutá barva vesty byla zvolena pro co nejlepší viditelnost. Tato výrazná barva je doplněna o reflexní prvky, které odrážejí světlo, čímž zvyšují bezpečnost psa.

Aby vesta dokonale seděla na těle psa a zůstala na svém místě i při aktivním pohybu, je vybavena bederním pásem s přezkou, u které je možné upravit obvod dle potřeby. Tento pás je  umístěn tak, aby umožnil snadné nastavení velikosti vesty a zároveň zajistil, že bude pevně držet na těle psa bez omezení jeho pohyblivosti.

Reflexní vestu lze snadno kombinovat s použitím postroje. Při použití obou těchto doplňků je třeba nejprve nasadit postroj a teprve poté přidat vestu. Po rozepnutí zipu se vytvoří otvor, kterým lze provléknout karabinku vodítka. Je důležité, aby reflexní vesta nebyla umístěna pod postrojem, aby nedocházelo k odírání kůže psa.

Tento praktický doplněk je vyroben z kvalitního polyesterového materiálu, který je odolný vůči opotřebení a zároveň poskytuje pohodlné nošení pro psa. Vesta je podšita síťovinou.

Vestu lze prát na 30 °C, což usnadňuje odstranění nečistot a zajišťuje, že vesta bude vypadat čistě a udržovaně i po opakovaném používání.

Parametry

Počet ks v obchodním balení 1 ks
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít